Вівторок, 2 Червня, 2020 - 10:56
15 Лют 2019

Міжнародні навчання "Sea Breeze – 2019" проведуть в Україні

 

Міжнародні навчання "Sea Breeze – 2019" проведуть в Україні з 1-го по 12-е липня. Про це повідомили військовослужбовці Південного територіального управління, які взяли участь у другій планувальній конференції щодо міжнародних навчань "Sea Breeze – 2019" з американськими військовими.

 

Уже зараз організатори з Америки кажуть, що головною перевагою буде масштабність та унікальний формат проведення маневрів, адже, військовослужбовці українських підрозділів спільно з партнерами виконуватимуть завдання за стандартами НАТО з використанням всіх нормативних документів міжнародної організації.

 

Як передбачається, міжнародне навчання відбудеться у північно-західній частині Чорного моря в Миколаївській, Херсонській та Одеській областях.

 

«Протягом конференції ми маємо завершити уточнення навчальних завдань, опрацювання всіх тем та документів. При цьому з представниками всіх країн обговорити питання забезпечення та співпраці. Це буде не просто адже всі спілкуються тільки англійською мовою,»‒ зауважив заступник начальника Південного територіального управління полковник Юрій Покотилов.

 

За задумом керівництва навчання, цьогорічні українсько-американські маневри серії "Sea Breeze", як завжди будуть багатофункціональними і дуже корисними для його учасників.

 

 

ГІК Південного ТУ