П'ятниця, 29 Травня, 2020 - 00:40
03 Лис 2017

«Мій тато - герой»!

Для кожної дитини, будь то хлопчик чи дівчинка, тато є завжди героєм. Він герой, коли ремонтує зламану іграшку, герой, коли готує смачну вечерю, герой, коли рятує від падіння з велосипеда. Але для тих дітей, батько яких служить у лавах Національної гвардії України, тато подвійний герой.

 

Коли дитина починає розповідати своїм одноліткам на дитячому майданчику, що тато вміє володіти зброєю та захищає Україну, коли дитина йде в садочок і ввечері додому її забирає тато у військовій формі  - це подвійна гордість. А от коли дитина вперше переступає шкільний поріг, вона вже споряджена багажем таткових знань про патріотизм, мужність, відповідальність, офіцерську честь та гідність.

 

У першокласника Владіка тато проходить військову службу на посаді старшого помічника начальника штабу зі служби військ у 2 Галицькій бригаді Національної гвардії України. У 2006 році, коли тато ще молодим лейтенантом прийшов на службу до 2 Галицької бригади, Владік ще не народився, але його тато вже точно знав, яким він хоче виховати сина. За три роки у нього народилась донька, а згодом і син.  

 

Зараз обоє дітлахів ходять до загальноосвітньої школи в місті Сокаль, старша донька Марта до третього класу, а син - в перший. Але з перших своїх шкільних днів Владік розповідав учителям і однокласникам про свого тата, про те, що він боронив Батьківщину на сході країни та щоденно виконує службово-бойові завдання. Тому у вчителів навіть не виникало сумніву щодо того, яку ж саме цікаву особистість запросити на проект «З Україною в серці», який націлений на виховання патріотизму у підростаючого покоління. Татко Сергій якраз знаходився у відпустці тому з радістю відгукнувся на прохання вчителів.

 

«Коли я прийшов, кожен з першокласників знав, що я офіцер і проходжу службу в Національній гвардії України, - розповідає майор Сергій Луцюк. – Здавалось, ці дітки зовсім маленькі, але в їх очах вже є серйозність і вони ставили досить серйозні питання. Особливо їх цікавили події на сході країни, що саме я там робив та чи не було мені страшно. Мені хотілось запевнити кожного з цих дітлахів, що військовослужбовці Національної гвардії України готові до останньої хвилини стояти на захисті їх майбутнього». Окрім цікавих розмов дітлахи підготували віршики для військового гостя. Передали безліч патріотичних малюнків, які ж самі й намалювали.

 

Після того, як татко Сергій прийшов до школи та приділив увагу абсолютно усім однокласникам сина, для Владіка він став ще більшим прикладом. «Мій татко - герой», - говорить маленький Владік, навіть не усвідомлюючи, що виховання такого свідомого сина є одним з найбільших вкладів у розбудову України.

 

Аліна Новікова,

фото автора