Неділя, 29 Березня, 2020 - 01:34
08 Жов 2019

«Місто професій» популяризує Національну гвардію України

На вихідних мешканці Києва мали змогу дізнатися про професії представленими різними структурами та організаціями  під час міжнародного профорієнтаційного заходу «Місто професій», який відбувся в парку імені Т. Г. Шевченка.

 

Останні пʼять років заходи з професійно-орієнтаційної роботи кардинально змінилися завдяки численним соціальним проектам, як-от «Місто професій», де діти можуть на певний час перевтілитися на телеведучого, мікробіолога, маляра, баристу, поліцейського або військовослужбовця НГУ.

 

Військовослужбовці Національної гвардії України вже не вперше взяли участь у профорієнтаційному заході. Локація, на якій розповідалося про цілі та завдання військових правоохоронців складалася з трьох точок. На кожній з них можна було дізнатися щось корисне та цікаве.

 

Приміром, в агітаційній палатці, яку розгорнули військовослужбовці відділу комплектування Іміджево-видавничого центру НГУ, можна було дізнатися про умови вступу на службу за контрактом у Нацгвардії. Тут відвідувачі заходу мали змогу отримати вичерпну відповідь на запитання про вакансії та особливості служби в НГУ.

 

Поряд фельдшер медичного пункту батальйону оперативного призначення ім. Героя України  генерал-майора Сергія Кульчицького старшина Олександр Корнійчук навчав усіх бажаючих надавати невідкладну домедичну допомогу. Яким чином діяти, якщо комусь раптом стало зле? Що можна і чого не можна робити, аби допомогти людині, яка втратила свідомість? Які дані про стан пораненого або хворого слід повідомляти медикам «швидкої» найпершим чином? Про все це можна було дізнатися від справжнього фронтового парамедика. По правді кажучи, не лише малеча, але й їхні батьки і навіть фахові медики уважно слухали старшину Корнійчука.

 

А ось бійці столичної конвойної бригади НГУ розповідали маленьким глядачам про особливості роботи кінолога. Кожен гість міг подивитися, як працює розшуковий пес.

 

"Надзвичайно важливо, щоб з раннього віку діти розуміли ким хочуть бути в майбутньому, так їм буде легше досягти своєї мети. А ми спільно з організаторами «Міста професій», із радістю їм в цьому допомагаємо", –  зазначив старший офіцер відділу комплектування Іміджево-видавничого центру НГУ майор Олександр Шинкаренко.

 

Цікаво було не тільки молоді, а й дорослим дізнатися про Нацгвардію, отримати теоретичні і практичні навички надання першої медичної допомоги від інструктора з тактичної медицини військової частини 3066 старшого сержанта Олександра Корнійчука.

 

Фахівці військової частини 3027 з кінологічної служби розповіли про дресирування службових собак, також з фізичної підготовки надали практичні навички ударної техніки і прийомів рукопашного бою.

 
 

 

Відділ комплектування ІВЦ НГУ