Четвер, 22 Серпень, 2019 - 12:06

Поділитися

23 Січ 2018

Мешканці міста Чортків стоячи вітали військовий оркестр Навчального центру НГУ

З нагоди відзначення 80-ої річниці з Дня народження Героя України, голови Народного Руху України, В’ячеслава Чорновола у районному будинку культури міста Чортків відбувся святковий концерт.

 

Гостями заходу були запрошені: народний депутат Олег Барна, священнослужителі та представники місцевої влади, а родзинкою свята для глядачів став виступ військового оркестру Навчального центру Національної гвардії України.

 

Військові музиканти виконували українські пісні, твори відомих світових композиторів та популярні сучасні попурі. Своєю майстерною грою вони створили глядачам атмосферу свята, подарували їм неперевершені враження та глибоко зворушили їхні серця. Раз у раз глядачі піднімалися, аби стоячи аплодувати нашим виконавцям. Їх щирі посмішки та бурхлива реакція свідчили про чудово проведений ними час.

 

Поруч із цим, у фойє будинку культури, агітаційна група Навчального центру проводила роботу серед студентів медичного навчального закладу та мешканців міста. Військовослужбовці розповідали про завдання Національної гвардії України, ознайомлювали із правилами прийому на військову службу за контрактом, доводили положення про соціальний і правовий захист та грошове забезпечення. Усі, хто виявив зацікавленість, отримали координати та контактні телефони відповідальних посадових осіб цього напрямку. А також мали можливість примірити військове обмундирування та сфотографуватись з гвардійцями Навчального центру.

 

 

Група інформації та комунікації навчального центру НГУ