П'ятниця, 29 Травня, 2020 - 03:38
08 Бер 2018

«Мені важливо знати, що я приношу користь війську та державі», - лейтенант Олена Коноваленкова

Олена Коноваленкова розпочала свою військову службу у 2002 році в бригаді спеціального призначення внутрішніх військ МВС України «Барс». Після звільнення у 2010 році Олена працювала у приватній детективно-охоронній агенції. Коли на сході країни почались бойові дії, Олена стала волонтером для українських військових. Вона вела перемовини з народними депутатами, доставляла бійцям необхідні речі, продукти харчування.

 

«Я дала собі установку - якщо мені вдасться врятувати хоча б одного бійця, то життя було прожите недаремно», - згадує Олена Василівна.

 

У грудні 2014 року, спочатку як резервіст, а з 16 лютого 2015 як мобілізована, Олена вступила в лав Національної гвардії України.

 

«Буду служити, поки не закінчиться кровопролиття. Мені важливо знати, що я приношу користь війську та державі», - ділиться думками Олена.

 

Лейтенант Олена Коноваленкова в 2017 році отримала від Президента України державну нагороду - медаль «За військову службу Україні». Ця нагорода стала ще одним свідченням її героїзму та самовідданості, прикладом вірного і відданого служіння Вітчизні.

 

Галина Фалько