П'ятниця, 3 Квітня, 2020 - 06:58
18 Лют 2020

Меценати, які підтримували Нацгвардію – продовжили співпрацю з військовими

 

Меценатство у багатьох сприймається як примхи багатіїв, або діяльність компаній, які хочуть зробити «красиві» жести. Проте є меценати, які займаються благодійністю просто тому, що вірять у зміни. Завдяки таким благодійним організаціям люди вірять і починають самі допомагати іншим.

 

Сьогодні, 18 лютого, у Головному управлінні Нацгвардії КМБФ «Фудбенк» та Благодійний Фонд  «ОВЕС» знову зустрілися із гвардійцями, які займаються цивільно-військовим співробітництвом, аби продовжити співпрацю на 2020 рік.

 

Нагадаємо, попередньо саме ці благодійні фонди допомогли зробити свято Миколая для дітей Луганської та Донецької областей долучившись до акції «Гвардійська родина - тобі Україно».

 

Тепер же меценати та військовослужбовці домовилися підтримувати креативні акції для дітей та спортивні змагання, а також проводити майстер-класи та екскурсії.

 

За вагомий внесок у створення святкового настрою, підвищення довіри до України та військових, у тому числі, – керівникам та представникам Благодійних Фондів ОВЕС і Фудбенк вручена подяка від імені командування Національної гвардії України.

 

Нагадаємо, таким чином, як це роблять КМБФ «Фудбенк» та Благодійний Фонд  «ОВЕС»  сьогодні кожен охочий може передати у школи та громади Луганської і Донецької областей благодійну допомогу завдяки представникам цивільно-військового співробітництва НГУ та прийняти участь в благодійних акціях, які організовує Національна гвардія.

 

 

Пресслужба НГУ