Понеділок, 18 Червень, 2018 - 04:29

Поділитися

11 Січ 2017

Майбутні офіцери прибули на стажування до Одеси

11 грудня до військової частини 3012 прибули курсанти 4 та 5 року навчання Національної академії Національної гвардії України для вдосконалення своїх професійних навичок на первинних офіцерських посадах командирів патрульних взводів, командирів автомобільних та взводів БТР, начальників служб тилу та озброєння , а також заступників командирів по роботі з особовим складом.

 

У ході стажування майбутні офіцери ознайомляться зі штатною структурою та специфікою своїх підрозділів, матимуть змогу спілкування з особовим складом частини та використати свої професійні знання та навички. Адже практичний досвід в сучасних умовах є не менш важливим, ніж теоретична підготовка, і переконатися в цьому зможуть всі стажери без винятку. Кожному з них доведеться приймати рішення і діяти в реальних умовах виконання службово-бойових завдань, які не завжди можливо втиснути в рамки підручників і методичних посібників.

 

Під час проведення службової наради з стажерами провів ознайомчу бесіду заступник командира частини по роботі з особовим складом підполковник Олександр Заболотний розповів про історію створення та бойовий шлях частини. А також з вступним словом до стажерів звернувся заступник командира частини підполковник Віталій Денис «Маю надію, що ви будете гідними учнями своїх викладачів та станете зразковим прикладом для солдатів строкової служби».

 

стаття сержант Тетяна Поліщук

фото старший лейтенант Олександр Одинцов