Середа, 17 Липень, 2019 - 06:23

Поділитися

22 Лют 2016

Майбутні командири вдосконалювали свої навички стрільби

На військовому стрільбищі Академії Нацгвардії з курсантами командно-штабного факультету проводились планові заняття з дисципліни «Бойове застосування озброєння».

 

Стрільби є обов’язковою частиною навчання майбутніх офіцерів. Практичні заняття відбувалися під керівництвом старшого викладача кафедри озброєння та стрільби майора Олега Гунька.

 

«Курсанти навчаються вже на третьому році навчання. Можна сказати, що на цих заняттях хлопці вже не практикуються, а вдосконалюють свої навички стрільби. Важливим є не тільки вправне володіння зброєю, а й також дотримання обов’язкових мір безпеки. Наші курсанти, як майбутні офіцери, мають пам’ятати про це», – зауважив майор Олег Гунько.

 

На заняттях курсанти практикувалися стріляти з різних зразків зброї, а саме із автомата АКМ, штурмової гвинтівки ФОРТ 228, пістолета ПМ, кулемета РПК та снайперської гвинтівки СВД. Військовослужбовці тренувалися вести вогонь з різних положень, а група спеціального призначення відпрацьовувала стрільбу у русі і з укриття.

 

Курсант Вадим Мірошніченко поділився своїми враженнями від занять: «Я вважаю, що офіцер зобов'язаний відмінно володіти будь-якою зброєю, адже він – зразок для кожного солдата чи курсанта. Особисто мені здалося, що ми сьогодні впоралися досить добре. Але звісно, практика понад усе».

 

Прес-служба НА НГУ