П'ятниця, 10 Липня, 2020 - 11:38
08 Лют 2019

Люди, які викликають паніку у ворогів: про зимові навчання снайперів гвардії

 

Протягом останніх днів у НГУ проходили навчальні збори з підготовки снайперів 2-го полку Національної гвардії, на базі навчального полігону «Старий Лисець», неподалік Івано-Франківська та на базі 5 Слобожанської бригади зі снайперами військових частин Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії покращували свою професійну майстерність фахівці з військових частин Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії.

 

Нацгвардійці відточували професійні навички, зокрема, ведення спостереження, розвідки цілей, дії при використанні штатного озброєння, вибір, обладнання та маскування позицій, ведення влучного вогню під час проведення спецоперацій.

 

«Снайпер - не професія, а покликання, - каже нацгвардієць, - щоб влучити в ціль треба зберігати спокій і для вирішального пострілу вірно цілитись, навіть, якщо навколо тебе свистять ворожі кулі. Дисципліна та відданість своїй справі також дуже важливі».

 

Старший офіцер групи бойової та спеціальної підготовки зробив екскурс в історію розвитку снайперського мистецтва і навів приклади застосування фахівців у спеціальних операціях.

 

«Щоб стати відмінним снайпером, необхідно кожного дня, постріл за пострілом, відточувати свою майстерність, адже в бою сподіваються на його підтримку. Наявність снайпера надає іншими військовим більше впевненості у можливостях свого підрозділу, а у ворога викликає паніку». Про це розповів Олександр, який з 2014 року неодноразово брав участь у бойових діях на Сході України.

 

«На цих зборах військовослужбовці підійшли з повною самовіддачею до навчання. Вони показали високі результати та позитивну динаміку в своїй професійній підготовці», - зазначив командир відділення інструкторів військової частини 3005.

 

Окрім стрільб, які відбувались і вдень і вночі, гвардійці покращували свої навички в орієнтуванні на місцевості, пересування до об’єкта (цілі) та маскуванні. Встановлювали між собою та керівником операції радіозв’язок. Навчались надавати першу медичну допомогу пораненому на полі бою.

 

 

За матеріалами з військових частин