Понеділок, 6 Липня, 2020 - 20:45
22 Жов 2019

Львівський нацгвардієць подолав 30-кілометровий забіг в Одесі

 

2 години та 24 хвилини знадобилось гвардійцю аби підкорити 30-кілометрову «трасу здоров’я» в Одесі. Руслан Гаджиєв, який служить у 2 Галицькій бригаді Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, спеціально приїхав до перлини Чорного моря, аби разом з іншими спортсменами з усієї України взяти участь у забігу.

 

Всього на дистанцію вийшло понад тисячу учасників, кілька сотень з них не добігли. Гвардієць же добіг восьмим у своїй віковій категорії, і потрапив у десятку переможців. Усі інші його суперники, які теж здобули переможні місця, виявились професійними спортсменами. Найстаршому з бігунів було 65 років.

 

Руслан розповідає, що траса була не з легких, багато підйомів та спусків. Але добігти до фінішу допомогла гарна фізична підготовка та величезна кількість людей, які прийшли підтримати спортсменів. Найбільше вразило гвардійця те, що на фінській ходьбі були люди, які втратили зір, але впевнено йшли і не здавались.

 

«Я вже бігав такі дистанції, але не дуже часто, - розповідає Руслан, - у військовій частині я бігаю 5-10 кілометрів. Іноді збільшую навантаження. Перші 15 кілометрів я тримав темп 3,59 за 1 кілометр. Цього року я планую взяти участь ще у двох забігах. Це будуть напівмарафони у 21 кілометр. Один цього місяця, а інший вже взимку. Коли впаде сніг бігти буде важче, але я хочу підкорити і цю дистанцію у складніших погодних умовах».

 

Гвардієць говорить, що знайшов себе у цьому спорті.

Нагадаємо, що цього місяця, у Львові, Руслан Гаджиєв пробіг другим на дистанції 10 кілометрів серед 700 учасників.

 

Лейтенант Аліна Новікова