Вівторок, 20 Листопад, 2018 - 16:33

Поділитися

02 Лют 2017

Курсанти командно-штабного факультету Академії тренувалися керувати групою розвідки

Гвардійці-спецпризначенці відпрацювали практичні заняття розвідки в навчальному центрі Національної академії.

 

Для якісної підготовки військовослужбовців групи спеціального призначення кафедра тактики організовує заняття у навчальному центрі, яке базується на відпрацюванні практичних навичок виконання розвідувальних завдань та ведення розвідувальної діяльності. Заняття з майбутніми офіцерами проводять досвідчені викладачі кафедри тактики, які приймали участь у бойових діях в зоні АТО та мають за своїми плечима багатий досвід.

 

Цього разу гвардійці відпрацювали дії взводу в розвідці,  наскоку та в нальоті. Як і в реальній  бойовій обстановці особовий склад курсантів виконував вправи у маскувальних костюмах, які дозволяють приховано виконувати завдання протягом зимового періоду.

 

«Сьогодні ми всі по черзі приймали на себе посаду командира і мали змогу особисто приймати рішення щодо організації розвідувальних дій та виконання поставлених завдань», – зазначив курсант  Дмитро Кисіль.

 

Перед спецпризначенцями стояли завдання викрити місце дислокації незаконного військового формування та провести дорозвідку сил і засобів противника.

 

«Не дивлячись на морозну погоду, ми ретельно відпрацювали всі навчальні питання. Кожен з нас добре усвідомлює і розуміє ,що військовослужбовець Національної гвардії завжди виконає поставлені завдання в будь-яку пору року та при будь-яких обставинах, адже від цього залежить життя його товаришів», – розповів курсант Леонід Деревчук.

 

Прес-служба НА НГУ