П'ятниця, 10 Липня, 2020 - 13:18
11 Жов 2019

Кубок героїв АТО: вболіваємо за гвардійців у фіналі

Прямо зараз проходять фінальні поєдинки вже п'ятого за ліком сезону Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО за Кубок Героїв АТО на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського напередодні Дня Захисника України.

 

Об 11:00 розпочався матч за третє місце між командами ФК "ДонОВК" (Маріуполь) та ФК "Президентський полк ЗСУ" (Київ).

 

О 13:00 розпочнеться фінал, у якому зійдуться ФК "Ягуар НГУ" (Калинівка, Вінницька обл.) та ФК "SB Team ЦУ СБУ" (Київ).

 

Своїми враженнями від турніру під час відкриття фінального етапу поділився президент Федерації футболу учасників АТО Руслан Руденко:

 

– П’ятий рік поспіль проходять ці змагання. Про значення кубку АТО говорять очі воїнів. Вже тисячі учасників бойових дій приймають участь у Лізі учасників АТО, займаються футболом, проходять спортивну реабілітацію. На сьогодні більше 3 тисяч бійців з березня по жовтень щотижня в 42 містах проходять змагання і з 88 кращих команд 24 присутні на базі київського «Динамо». Це колосальна історична подія і в нашому розумінні і захисників України. Для бійців це найголовніша подія року у спортивному житті. Хочу подякувати київському «Динамо» за підтримку та за те, що ми маємо можливість п’ять років поспіль на найкращих майданчиках України проводити ці змагання, які є історичними і визначальними для наших захисників. На Кубку представлені всі силові структури, вся Україна. Ми вдячні всім, хто нам допомагає. 

 

Одразу після завершення фінального поєдинку розпочнеться урочиста церемонія нагородження переможців та призерів.Пряма трансляція на клубному YouTube-каналі ФК "Динамо" Київ: