Субота, 19 Жовтень, 2019 - 15:09
29 Сер 2018

Криворізькій бригаді присвоєно почесне ім’я Петра Калнишевського

28 серпня 2018 року у військовій частині 3011 відбулись урочистості з нагоди присвоєння 21 окремій бригаді охорони громадського порядку Національної гвардії України імені Петра Калнишевського - останнього кошового отамана Запорозької Січі. Саме Петро Калнишевський є «хресним батьком» Кривого Рогу, оскільки з його згадок станції Кривий Ріг у літописах веде відлік вік міста.

 

Ця подія є заслуженим відзначенням бойових заслуг, мужності, зразкового виконання покладених завдань та високого професіоналізму особового складу частини.

 

Військовослужбовці частини своїми силами, старанням, умінням, відданістю, а подекуди і життям створили славетну історію нашої частини та вписали її в історію Кривого Рогу.

 

Від початку війни на Сході України криворізькі гвардійці виявили справжню мужність та героїзм у боях із незаконними збройними формуваннями так званих ЛНР-ДНР та російськими найманцями, не шкодуючи при цьому свого здоров’я та життя. Адже вони взяли участь у звільненні Слов`янська, Семенівкі, Миколаївки, Сєверодонецька та Лисичанська. Під час звільнення Лисичанська загинули командир бригади Олександр Радієвський, командир стрілецького батальйону Павло Сніцар та солдат строкової служби Ігор Коцяр.

 

За період бойових дій на Сході України 16 військовослужбовців частини отримали поранення. Всього військовою частиною здійснено 13 ротацій в зону бойових дій на сході України, 11 військовослужбовців нагороджені державними нагородами, понад 1500 – отримали статус учасника бойових дій.

 

Майор Сергій Дорош,

фото автора