Вівторок, 20 Серпень, 2019 - 13:34

Поділитися

29 Кві 2015

Костянтина Малухіна поховали з усіма військовими почестями (Відео) (ОНОВЛЕНО)

На Берковецькому міському кладовищі  Києва поховали бійця батальйону спеціального призначення «Донбас» - Костянтина Малухіна (позивний Марьячи), який загинув поблизу селища Широкине Волноваського району Донецької області.

 

В укриття, де було ще шестеро вояків влучив ворожий снаряд. Троє з них отримали тяжкі поранення. Від розірвавшогося поруч снаряду Костянтин отримав осколочне поранення у голову і серце не сумісне з життям.

 

Після прощальної панахиди у Маріуполі тіло загиблого було доставлено до Києва, місця де народився та виріс Костянтин.

 

Захищати територіальну цілісність України на сході країни Костянтин Малухін пішов добровільно у складі батальйону спеціального призначення «Донбас». У загиблого залишились літні батьки, дружина та син.

 

Мати героя, Ольга Григорівна, зі сльозами на очах говорить: «Я пишаюсь своїм сином, бо він виконав найбільшу євангельську заповідь, поклав своє життя за ближніх своїх. Костянтин назавжди залишиться прикладом мужності та патріотизму для свого сина Євгена».

 

Проводжати в останній путь героя прийшли рідні, друзі з дитинства та бойові побратими.

 

Поховали Костянтина, як справжнього патріота та вірного сина України з усіма військовими почестями.

 

Командування Національної гвардії України, від імені усього особового складу висловлює глибоке співчуття рідним та близьким загиблого.

 

Вічна пам'ять герою!

 

майор Роман Герасіменко, фото автора