Середа, 8 Липня, 2020 - 17:45
31 Жов 2019

Контракт як основа професійної військової служби

Відділ комплектування Іміджево-видавничого центру спільно з територіальними управліннями Національної гвардії України цього тижня проводили зустрічі та презентації з непрацевлаштованими громадянами в центрах зайнятості та випускниками навчальних закладів професійно-технічної освіти.

 

Під час презентування Нацгвардії піднімалися та обговорювалися питання контрактної військової служби, її прерогативи та критерії відбору кандидатів на військову службу, а також отримання вищої освіти в Національній академії Національної гвардії України.

 

«Для більшості випускників буде цікаво приєднатися до лав Національної гвардії України, тому що є переваги в проходженні військової служби за контрактом і вони мають змогу самі обрати підрозділ, де мали би користь для захисту нашої країни», - зазначив заступник директора з навчальної роботи Київського технікуму електронних приладів Михайло Михайлович Корнієнко.

 

З 24 по 30 жовтня 2019 року було проведено 40 інформаційно-іміджевих заходів. До відділу комплектування звернулось 59 громадян.

 

 

Відділ комплектування ІВЦ НГУ