Неділя, 24 Березень, 2019 - 07:24

Поділитися

10 Лют 2017

Командири рот та їх заступники вдосконалили свою майстерність зі службово-бойової діяльності

У 2 Галицькій бригаді пройшли збори командирів рот та їх заступників. До військової частини 3002 з’їхались військовослужбовці з батальйонів, що дислокуються у Рівному, Тернополі та Ужгороді.

 

Протягом двох днів командири рот та їх заступники по роботі з особовим складом вдосконалювали набуті раніше навички зі службово-бойової діяльності та отримали нові знання. Заняття з командирської підготовки включали в себе військову топографію, професійно-психологічну підготовку, здачу контрольних заліків з фізичної підготовки та практичне виконання бойових стрільб.

 

«Ми повинні постійно удосконалюємо знання офіцерів, які працюють з особовим складом частини, адже свої знання вони передають іншим військовослужбовцям. Усі отримані знання офіцерам необхідні для виконання своїх безпосередніх функціональних обов’язків», - прокоментував заступник командира військової частини 3002 полковник Олег Пельчарський.

 

Під час проведення занять особлива увага була приділена на підвищення методичних знань і навичок, узагальнення та поширення передового досвіду в навчанні і виховання особового складу.

 

Солдат Аліна Новікова,

фото автора