Четвер, 22 Серпень, 2019 - 12:20

Поділитися

08 Кві 2015

Командування Національної гвардії України відвідало поранених військовослужбовців на передодні Великодня

Генерал-лейтенант Микола Балан разом з делегацією із Головного управління Національної гвардії, напередодні Великодня відвідав поранених військовослужбовців, які перебувають на лікуванні  у п’яти лікувальних закладах міста Києва.

 

Командувач відзначив, що пишається тим, що в нашій державі є такі військові, подякував їм за неабияку вірність та відданість своєму народові, вручивши їм посвідчення учасників бойових дії і відомчі заохочувальні відзнаки Національної гвардії України – нагрудні  знаки «За доблесну службу».

 

Окремо відзначимо солдата Миколу Світельського, який за свій ратний вчинок був заохочений Головою держави. Від імені Петра Порошенка,  медаль «За військову службу Україні», солдату вручив особисто очільник Нацгвардіїї. Свою нагороду парубок заслужив за проявлену мужність, сміливість та героїзм. Так, у лютому місяці  під час виконання бойового завдання група, до складу якої входив  Микола, прорвала оборону російсько-терористичних угруповань і перейшла в наступ. Незважаючи на чисельну перевагу ворога, воїни змогли максимально наблизитися  до їх позицій.  Під час запеклого бою  незаконним збройним формуванням було завдано значних втрат та не залишено жодних  шансів на перемогу.  Під час операції хлопець отримав поранення, проте, незважаючи на це, продовжував вести бій. Завдяки їх діям було взято під контроль п’ять населених  пунктів, розбито вороже угруповання і забезпечена надійна оборона міст та захист від артилерійських обстрілів мирних громадян.

 

 Також герої отримали у подарунок продуктові набори до Великодня та «свіжий» випуск журналу «Слово Честі».

 

Микола Іванович поцікавився потребами гвардійців і доручив забезпечити їх всім необхідним для лікування та реабілітації й побажав найшвидшого одужання.

 

Єгор Жученко, фото Руслана Музичука