Субота, 4 Квітня, 2020 - 18:21
26 Бер 2020

Командувач Об’єднаних сил привітав військовослужбовців угруповання НГУ з 6-ю річницею Нацгвардії

26 березня 2020 року для особового складу гвардійців угруповання Національної гвардії України операції Об’єднаних сил, відбулися заходи присвячені 6-й річниці створення Національної гвардії України. Гвардійців, які виконують завдання в районі проведення ООС командувач ООС привітав з 6-ою річницею створення НГУ.

 

«Угруповання Національної гвардії України було і залишається одним із кращих підрозділів, що на даний час виконують службово-бойові завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил - вітаючи вас з Днем створення Національної гвардії України, щиро дякую за звитягу, вірність українському народові! Зичу вам міцного здоров’я, добра і спільних успіхів на шляху до визволення України та відновлення її територіальної цілісності», – привітав присутніх командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко.

 

До поздоровлення приєднався заступник командувача ОС із питань застосування сил і засобів НГУ генерал-майор Олександр Олещенко. «Вітаю вас з 6-ою річницею Нацгвардії від імені Командувача, командування НГУ та від себе особисто. Всі ми сьогодні виконуємо найважливіше завдання – захищаємо батьківщину! Особовий склад угруповання НГУ Об’єднаних сил вже 6 років забезпечує мир та спокій громадян на територіях Донецької та Луганської областей, а також бере безпосередню участь у відбитті збройної агресії ворога – бажаю всім військовослужбовцям Нацгвардії, їх рідним та близьким міцного здоров’я та мирного неба над головою, нехай ангел-охоронець оберігає вас та ваші сім’ї!», – зазначив Олександр Анатолійович.

 

Оскільки від першого дня існування Національної гвардії України, як нового військового формування, воїни-гвардійці з честю і гідністю виконують відповідальні завдання із захисту територіальної цілісності та забезпечення безпеки її громадян, за сумлінне виконання своїх службових обов’язків гвардійці були заохочені почесними відзнаками, подяками та грамотами командувача Об’єднаних сил, командувача Національної гвардії України, заступника командувача Об’єднаних сил з питань застосування сил та засобів НГУ, а також правами керівників Донецької та Луганської облдержадміністрацій. 

 

Прес-служба угруповання НГУ ОС