Субота, 4 Липня, 2020 - 17:03
22 Січ 2016

Командувач НГУ зустрівся з Генеральним секретарем Ради національної безпеки та Командуючим Жандармськими військами Турецької Республіки

 

Зустріч української делегації на чолі з Секретарем Ради національної безпеки і оборони України Олександром Турчиновим із Командуючим Жандармськими військами Турецької Республіки Галіпом Менді та з Генеральним секретарем Ради національної безпеки Турецької Республіки Сейфуллахом Хаджимуфтюоглу в Анкарі пройшла у  рамках робочого візиту, який триває з 20-22 січня.

 

До складу української делегації входять і представники силових структур, зокрема командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Юрій Аллеров. Під час візиту заплановані зустрічі з військово-політичним керівництвом Туреччини.

 

Співрозмовники обговорили питання співпраці між нашими країнами в секторі безпеки і оборони з урахуванням тих викликів, які сьогодні стоять перед Україною та Туреччиною.

 

Також йшлося про консолідацію зусиль у боротьбі з міжнародним тероризмом і державами, що його підтримують, із міжнародною організованою злочинністю та нелегальною міграцією, про координацію роботи силових органів.