Вівторок, 19 Червень, 2018 - 07:21

Поділитися

14 Вер 2017

Командувач Національної гвардії України проінспектував окремий загін спецпризначення "Азов" у Маріуполі

 

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий і командувач НГУ генерал-полковник Юрій Аллеров відвідали з робочою поїздкою Одеську область і Маріуполь. Делегація відвідала підрозділи Національної гвардії й Національної поліції, зустрілася з керівництвом області для підведення підсумків роботи під час курортного сезону, вивчення проблемних питань, визначення завдань на майбутнє.

 

У Маріуполі робоча група відвідала військову частину 3057, де поспілкувалася з керівництвом і особовим складом, спланувала подальшу роботу щодо підрозділу, перевірила проведення робіт з покращення навчально-матеріальної бази, побутових умов військових. Командування проінспектувало одну з баз ОЗСП «Азов», полігонне містечко, вогневі рубежі, декілька комплексів нічного бою зі стрілецької зброї й комплекс нічного бою для екіпажу танку.

 

Сергій Яровий зауважив, що дуже задоволений робочою поїздкою до Маріуполя. За його словами, найбільше його приємно вразив особовий склад загону Нацгвардії: «Я задоволений бажанням створити належні умови для роботи полку «Азов». Але найбільше задоволений особовим складом, у якого бачу бажання виконувати свій обов’язок – боронити державу» й висловив думку, що це «абсолютно боєздатний мотивований підрозділ».

 

Самі бійці військової частини 3057 запевнили, що готові виходити на першу лінію, виконувати бойові задачі у повному обсязі.

 

Командувач НГУ відзначив підвищення професіоналізму військовослужбовців.

 

За словами генерал-полковника Юрія Аллерова, усі підрозділи Нацгвардії постійно залучені до виконання завдань у Донецькій і Луганській областях і, якщо керівництво Антитерористичної операції визначить нові умови участі гвардійців, то НГУ готова залучити додаткові сили, резервістів.

 

«Якщо Миротворча місія ООН працюватиме в зоні проведення антитерористичної операції, наші підрозділи готові до спільних дій та сприятимуть усім заходам», додав Юрій Аллеров.

 

Прес-служба НГУ