Понеділок, 6 Липня, 2020 - 19:55
27 Вер 2019

Коли секунда вирішує все: у військових частинах Нацгвардії пройшов огляд-конкурс на найкращу організацію фізичної підготовки (Відео)

Гвардійці у кожній військовій частині, де проходила перевірка, намагалися набрати якнайбільшу кількість балів. Кожен військовослужбовець, від офіцера до солдата, здавав швидкісні та силові нормативи: біг на дистанції 100, 1000 та 3000 метрів, підтягування або комплексно-силові вправи…

 

– Під час виконання службово-бойових завдань на військовослужбовців впливають різного роду фізичні навантаження, тому у особового складу, перш за все, мають бути розвинені всі основні якості: сила, швидкість, витривалість та прикладні навички. Саме їх ми перевіряємо, – розповів про мету щорічного конкурсу начальник відділу фізичної підготовки і спорту Головного управління НГУ полковник Сергій Лещеня.

 

– Такий захід, в першу чергу, має на меті забезпечення фізичної готовності військовослужбовців до службово-бойової діяльності, допомагає краще переносити фізичні навантаження та впевнено діяти в екстремальних ситуаціях, – зауважив начальник фізичної підготовки і спорту військової частини 3014 старший лейтенант Станіслав Дубіцький.

 

– Військовослужбовці показують свої можливості максимально. Від кожного бійця, від кожного результату залежить перемога, кожна секунда може усе вирішити. Результати набагато кращі ніж 2017-му році, – зазначив начальник служби навчально-методичної та аналітичної роботи відділу фізичної підготовки та спорту ГУ НГУ підполковник Сергій Забродський після прийому заліків у 5-й Слобожанській бригаді.

 

Усі учасники намагалися показати найкраще, на що вони спроможні.

 

– Для мене фізична культура та спорт займають досить вагоме місце. Я завжди викладаюсь на повну силу, це допомагає розвивати спритність, витривалість та фізично загартовує. Сьогодні я задоволений своїми результатами, – розповідає командир роти лейтенант Владислав Приліпа.

 

Додамо, що під час конкурсу кожна військова частина презентувала, як змінилася навчально-матеріальна база та умови проведення занять з фізичної підготовки та рівень бійців. Результати будуть відомі вже незабаром.

 

 

Інформація, відео та фото підрозділів інформації і комунікації військових частин і ТУ НГУ