Вівторок, 25 Вересень, 2018 - 00:35

Поділитися

12 Жов 2017

Кіно про війну та її героїв зняте під час війни – це довгострокова інвестиція у майбутнє України

Патріотичне кіно про війну та героїв, які захищають Україну, зняте під час війни, дуже важливе для військових і майбутнього нашої країни.

 

Про це у четвер під час круглого столу в інформаційному агентстві «Укрінформ» на тему: «Комунікаційні можливості сучасного українського кіно для зміни наративу «зрада» на «перемога», зазначив начальник прес-служби – прес-секретар командувача Національної гвардії України полковник Вадим Голуб.

 

«Для нас, військових, дуже важливо, щоб  було патріотичне кіно, адже серіал «Гвардія» - фільм знятий про війну під час війни. Такі фільми зараз потрібні, і це  - довгострокова інвестиція у майбутнє України, адже ми всі знаємо, що новина може жити день-три, а фільми такого класу, які показують правду про героїв, будуть жити не один десяток років і на таких фільмах буде виховуватися майбутнє України», - сказав він.

 

Вадим Голуб додав, що в Україні є можливість показати за допомогою кінематографу правду про героїв, які захищають країну.

 

"І ця правда буде караючим мечем у боротьбі з російською пропагандою. Це важливо для нас, для молодого покоління і майбутнього України", - переконаний прес-секретар командувача НГУ.

 

За матеріалами ІА "Укрінформ"