Субота, 24 Серпень, 2019 - 23:13

Поділитися

14 Лют 2019

Керівництво Одеської області нагородило воїнів-афганців

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов та голова Одеської обласної ради  Анатолій Урбанський нагородили воїнів-афганців почесними грамотами, цінними подарунками, а також подякували їм за активну громадську діяльність. Урочисте зібрання відбулося з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 

«За ці роки точно не змінюється головне – повага до людей, які пройшли через пекло, та пам’ять про тих, хто не повернувся. А в цій залі зібралися люди, які точно знають, що таке війна та вірність присязі. Ваш досвід був так потрібен нам у 2014 році і ми почали його використовувати. Ви взяли на себе відповідальність та стали на захист нашої країни, коли ворог прийшов на Донбас. Ви почали передавати свої знання, і за це вам – величезна подяка! Здоров’я, сил і миру всім нам», — зазначив під час привітання нагороджених Максим Степанов.

 

Почесні грамоти ОДА отримали члени районних та міських спілок, а також Ради організації ветеранів Одеської області. Серед них — учасники бойових дій на території Анголи, Афганістану, В’єтнаму та Чехословаччини. Окрім цього, присутні віддали шану загиблим хвилиною мовчання.

 

За поданням міжрегіональної організації ветеранів внутрішніх військ та Національної гвардії України, двом ветеранам-афганцям вручили почесні грамоти.

 

Нагадаємо, 15 лютого по всій Україні вшановуватимуть учасників бойових дій на території інших держав. Саме у цей день 1989 року війська колишнього СРСР були виведені з Республіки Афганістан.

 

ГІК Південного ТУ