Середа, 17 Липень, 2019 - 06:10

Поділитися

05 Гру 2018

Канадські військові допомагають у реформуванні Нацгвардії, – Юрій Аллеров

4 грудня у будівлі Головного управління Національної гвардії України відбулася церемонія урочистої зустрічі представників делегації Збройних Сил Канади.

 

Делегацію, яку очолив командувач сухопутних військ ЗС Канади генерал-лейтенант Жан-Марк Лантьєр, ознайомили з основними завданнями та функціями Нацгвардії, станом реформування та розвитку, змінами у системі підготовки особового складу.

 

Командувач НГУ генерал-полковник Юрій Аллеров наголосив: «Завдяки інструкторам канадської тренувальної місії «UNIFIER» гвардійці пройшли низку навчань з індивідуальної та колективної підготовки у сфері забезпечення безпеки та оборони. Крім того, за сприянням закордонних партнерів сьогодні в НГУ впроваджені нові програми підготовки гвардійців різних рівнів із врахуванням стандартів країн-учасниць НАТО. Я вдячний, за роботу плідну ваших офіцерів, яка допомагає нам стати сильнішими».

 

Генерал-лейтенант Жан-Марк Лантьєр запевнив українських військових у підтримці: «Я радий, що ви бажаєте змінювати тип мислення. У вас швидко проходить процес розвитку і я впевнений, що ви швидко досягнете своїх намірів. Україна – наш друг і наш стратегічний партнер. Я вважаю, що співробітництво між нашими структурами принесе велику користь для обох сторін».

 

Також, командувач НГУ підкреслив, що сьогодні пріоритетним напрямком підготовки Нацгвардії є не лише навчання солдатів. Величезна увага приділяється підвищенню професіоналізму сержантів та офіцерів, а також розвитку спроможності підрозділів та штабів.

 

Прес-служба НГУ