П'ятниця, 29 Травня, 2020 - 23:30
15 Травень 2020

Канадська поліцейська місія в Україні передала Нацгвардії 17 тисяч респіраторів (ВІДЕО)

Канадська сторона передала засоби індивідуального захисту для особового складу Національної гвардії України, який залучається до виконання завдань із запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 

Розвантаження вантажу відбулося у 25-й бригаді з охорони громадського порядку, де були присутні командир Канадської поліцейської місії в Україні (CPMU) Джон Робін, начальник управління міжнародного співробітництва ГУ НГУ полковник Володимир Грабчак та начальник військово-медичного управління ГУ НГУ полковник Олег Михайлик.

 

"Національна гвардія України постійно проводить роботу щодо налагодження ефективної співпраці із міжнародними партнерами. Підтримка з боку Канадського уряду відчутна завжди та значно зросла за останні роки. Сьогоднішня подія також знакова, адже гвардійці виконують широкий спектр завдань із протидії поширенню вірусу COVID19. Тому ці засоби захисту допоможуть зберегти їхнє здоров’я, що своєю чергою, дасть змогу виконувати належним чином поставлені завдання", - зазначив полковник Володимир Грабчак.

 

«Ми раді допомогти Нацгвардії України та зацікавлені у розвитку співпраці з нею. Для нас важливо, що ми можемо допомогти зберегти здоров’я вашим бійцям, адже Канада зараз має подібні виклики, і це нам близько, це ознака тісного партнерства між нашими країнами», – запевнив Джон Робін, суперінтендант, керівник Канадської поліцейської місії в Україні.

 

Полковник Володимир Грабчак від імені командувача НГУ подякував іноземним колегам за підтримку і допомогу. Отримані засоби захисту використовуватимуть під час несення служби з охорони громадського порядку та медичних закладів, які визначено для розміщення громадян на лікування або обсервацію.

 

До речі, в грудні минулого року керівництво Канадської поліцейської місії в Україні та представники Нацгвардії зустрілися вперше аби започаткувати співпрацю в рамках роботи місії.

 

«Це лише початок співпраці. Оскільки НГУ стоїть на передовій у боротьбі зі злочинністю, то важливо тренувати НГУ за програмою, яку ми реалізовуємо з НПУ. Ми впевнені, що зможемо допомогти у розробці програми підготовки і для гвардійців», – додав Джон Робін.

 

Довідково.

 

Канадська поліцейська місія в Україні (CPMU) – це проєкт, який розпочався 2016 року. Завданнями двосторонньої місії Канади є підтримка зусиль України щодо реформування поліції, підвищення потенціалу та ефективності українських правоохоронних структур.

 

Канада підтримує реформи в Україні шляхом надання експертів поліції Канади, які проводять підготовку та надають консультації, а також дорадчу допомогу на стратегічному рівні для Національної поліції України.

 

Основними напрямками діяльності канадських поліцейських експертів є службова підготовка, поліцейська безпека, запобігання сексуальному та гендерному насильству та суспільно орієнтована поліція. До складу Канадської поліцейської місії в Україні входять близько 50 представників Королівської канадської кінної поліції. Наразі мандат діяльності Канадської поліцейської місії в Україні триває до 2021 року.

 

Пресслужба НГУ