П'ятниця, 24 Травень, 2019 - 07:59

Поділитися

29 Лис 2017

Калинівські нацгвардійці долучились до збору допомоги дітям в АТО

Протягом листопада 2017 року нацгвардійці Калинівського полку приєднались до акції допомоги «Гвардійська родина – тобі, Україно!», яка націлена на допомогу дітям районів Луганської та Донецької областей, які постраждали в ході бойових дій. Допомога дітям в зоні АТО – це той напрямок роботи суспільства, який має привернути увагу всіх зробити все можливе задля того, аби допомогти тим, хто цього потребує, особливо дітям. Напружена ситуація в нашій країні вимагає рішучих дій від дорослих та не залишає їх байдужими.

 

«Вже протягом місяця проводиться збір іграшок, книжок, канцтоварів для дітей, що перебувають у зоні проведення АТО. Дана акція присвячена до Дня Святого Миколая та Новорічних і Різдвяних свят. Приємно зазначити, що до акції долучилися майже всі військовослужбовці військової частини та члени їх родин», - розповів заступник командира військової частини по роботі з особовим складом підполковник Олександр Волох.

 

Всі зібрані речі, а це близько 15 пакетів, будуть доставлені дітям в зону АТО. Хочеться висловити величезну подяку усім небайдужим, що не залишились осторонь дитячих проблем. Дуже важливо аби усі пам’ятали те, що не варто соромитися своїх маленьких чи великих внесків, думаючи чи будуть вони доречними та чи зможуть хоч трішки змінити ситуацію. Саме завдяки різноманітним внескам ми можемо суттєво задовольнити потреби тих, хто опинився в складній життєвій ситуації через бойові дії та порадувати дітей.

 

Майор Віктор Цибульский,

фото автора