П'ятниця, 24 Травень, 2019 - 09:00

Поділитися

21 Лип 2018

Івано-Франківські нацгвардійці навчали студентів-психологів

В Івано-Франківську на базі військової частини 1241 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України пройшов навчальний збір із студентами-психологами, які навчаються за програмами офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

 

Протягом дня нацгвардійці розповідали студентам про військову службу в лавах Національної гвардії України, знайомили із завданнями, які виконує військова частина, побутовими умовами проживання військовослужбовців строкової служби, солдатською їдальнею й організацією внутрішньої служби у військовій частині.

 

Більш детально зупинились на питаннях значення роботи психолога в організації психологічного супроводу виконання службово-бойових завдань та підтримання оптимального морально-психологічного клімату у підрозділі, організації підготовки та проведення індивідуальної роботи з особовим складом.

 

Офіцер служби психологічного забезпечення молодший лейтенант Наталя Москалюк розповіла студентам про роль психолога у військовій частині, ознайомила студентів із основними принципам роботи, керівними документи та психологічним інструментарієм, який використовує у своїй діяльності.

 

Своїми враженнями про роботу психологів військової частини поділились і військовослужбовці строкової служби.

 

«З нами проводять цікаві заняття з професійно-психологічної підготовки, це дає можливість бути більш обізнаним у питаннях взаємодії між людьми, спілкуванні та розумінні один одного. Психологи завжди допомагають знайти рішення проблем, вчать нас як знімати напругу та втому, підвищують наш командний та моральний дух, що дозволяє ефективно взаємодіяти та успішно виконувати поставлені службово-бойові завдання», - розповів солдат Денис Мельник.

 

Також, на навчальних місцях студенти ознайомились зі зброєю та військовою технікою, яку використовують військовослужбовці під час виконання службово-бойових завдань за призначенням.

 

«Ми хотіли показати студентам повсякденне життя військової частини та які службово-бойові завдання виконують наші військовослужбовці. Це дасть можливість студентами, які навчаються на кафедрі військової підготовки, більш чітко уявити, що таке військова служба та на що необхідно звернути більшу увагу під час навчання», - підсумував заступник командира військової частини 1241 по роботі з особовим складом підполковник Павло Кокошко.

 

На завершення студенти переглянули відеоролики про історію, досягнення Національної гвардії України та отримали агітаційні буклети.

 

 

Марина Дацишин