Вівторок, 26 Травня, 2020 - 10:52
08 Лис 2019

Інструктори Нацгвардії впроваджують міжнародний досвід в районі ООС (відео)

 

Для покращення знань з вогневої, фізичної, медичної підготовки, тактики дій та інших дисциплін в підрозділах НГУ було впроваджено посаду інструкторів. Деякі фахівці отримали знання від західних колег, що дає можливість краще навчати особовий склад.

 

Щоб відпрацювати набуті знання разом з особовим складом на практиці та продемонструвати їх дієвість й необхідність, інструктори Нацгвардії виїжджають в район проведення Операцій об’єднаних сил.

 

«Бойовий досвід здобутий на сході України в поєднанні із знаннями отриманих під час міжнародних навчань суттєво допомагають при несенні служби. Адже у закордонних партнерів інші принципи бойової підготовки, які ми зараз впроваджуємо в систему навчання особового складу, як в пункті постійної дислокації, так і в районі ООС», - розповідає інструктор з бойової підготовки штаб-сержант Дмитро Бурський.

 

Під час несення служби в районі Об’єднаних сил інструктори навчають особовий склад правильності дій при перевірці автомобілів на заборонені речі, осіб та документів.

 

«Головне в нашій службі на блокпосту - це розуміння кожного військовослужбовця у важливості покладеного завдання, і що ми це робимо задля безпеки мирних жителів та кожного громадянина України», - наголошує інструктор Євген Шевченко.

 

Пресслужба угруповання НГУ «Схід»

 

>