Понеділок, 27 Лютий, 2017 - 13:16

Поділитися

11 Січ 2017

Інформація щодо затримання медичної сестри військової частини 3057

 

 

У деяких ЗМІ з’явилася інформація про те, що «в окупованому Донецьку затримано бійця Національної гвардії України (військової частини 3057).»

 

Офіційно повідомляємо, що медична сестра медичного пункту військової частини 3057 не прибула на роботу. Командування військової частини про свій виїзд та причини неприбуття вона не повідомила. Вжиті заходи щодо розшуку даної особи результату не дали.

 

08.01.2017 року командуванню військової частини 3057 надійшло повідомлення від її сина, який мешкає в м. Донецьк про те, що вона була затримана «поліцією» так званої «ДНР».

 

Затримана громадянка не була військовослужбовцем Національної гвардії України. Працювала медсестрою (цивільним службовцем) у медичному пункті військової частини. Доступу до державної та військової таємниці за характером виконання своїх обов’язків не мала.

 

Зараз у військовій частині проведено службове розслідування по даному випадку. Громадянка звільнена у зв’язку із порушенням вимог трудової дисципліни. Необхідна інформація передана до відповідних правоохоронних органів для проведення подальшого розслідування, з'ясування обставин даної події. Керівництво військової частини та Нацгвардії всіляко сприятиме проведенню розслідування.

 

Прес-служба НГУ