Неділя, 23 Лютого, 2020 - 00:11
09 Січ 2020

Хмельницький гвардієць затримав грабіжника

Перебуваючи у відпустці військовослужбовці Нацгвардії не втрачають пильність та гвардійську виправку. Підтвердженням цьому є випадок, який стався днями.

 

Начальник чергової служби військової частини 3053 старший прапорщик Віктор Загура, проводячи один з вечорів своєї відпустки у місті Старокостянтинів, прогулювався з дружиною центральними вулицями. Було близько 18 години. Навколо гуляли містяни святкуючи Різдво.

 

Переходячи через пішохідний перехід, посковзнулася та впала, не втримавши рівновагу на слизькій дорозі, літня жінка з сумочкою в руках. Цієї ж миті до неї підбіг молодик та, вихопивши з рук жінки сумочку, кинувся навтьоки.

 

«Все трапилося дуже швидко, практично за 4-5 секунд. Я зреагував на те, що відбувалося, та одразу ж побіг наздоганяти грабіжника. Він мав на вигляд років 20, - розповідає Віктор. - Помітивши переслідування, грабіжник заскочив у двері однієї з будівель. Але я знав, що з цього будинку є інший вихід, на другому боці вулиці. Швидко обігнувши будівлю, "зустрів" зловмисника на виході, прямо з грабунком в руках. Тут стали в пригоді знання отримані під час тренувань. Утримував його на місці до приїзду поліцейських, яких одразу ж і викликав».

 

Як з'ясувалося пізніше, це вже не перший злочин на рахунку затриманого.

 

Марина Березюк