П'ятниця, 14 Грудень, 2018 - 09:53

Поділитися

12 Бер 2018

Харківські нацгвардійці забезпечили громадський порядок під час проведення історичної реконструкції бою з фашистськими загарбниками

Військовослужбовці 3 бригади оперативного призначення Східного ОТО забезпечили охорону громадського порядку на проведенні урочистостей з нагоди 75-річчя з дня першого збройного протистояння вояків 1-го окремого Чехословацького батальйону союзницьких військ проти німецько-фашистських загарбників під селом Соколове на Харківщині.

 

Ця подія зібрала понад п’ять тисяч глядачів, в тому числі і делегацію Чеської  Республіки на чолі з міністром оборони Карлою Шлехтовою. Разом із посадовцем прибуло понад 200 представників чеського оборонного відомства, дипломати, військові аташе, члени громадської організації «Sokolovo o.p.s.». Також до заходу долучилися представники місцевих органів самоврядування та керівництво Харківської області.

 

Після завершення офіційної частини, на околиці селища Соколове відбулася реконструкція легендарного бою за участі членів відразу кількох військово-історичних клубів України та Чехії.

 

«Нашим завданням було недопущення сторонніх осіб на поле бою під час реконструкції та по її завершенню, до того часу, поки піротехніки не обстежать місце на наявність вибухових засобів, що не спрацювали. Не зважаючи на значну кількість глядачів та охочих підібрати «сувеніри», особовий склад з поставленим перед нами завданням впорався в повному обсязі», - зазначив старший офіцер відділення організації служби з охорони громадського порядку майор Андрій Чуприн.

 

Стас Заботнов,

Владислав Васильєв