Неділя, 23 Лютого, 2020 - 00:03
16 Травень 2017

Харківські гвардійці стали призерами чемпіонату з гирьового спорту

В Харкові пройшов чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства України «Динамо» з гирьового спорту серед спортивних військових команд.

У чемпіонаті ХОО ФСТ «Динамо» України з гиревого спорту за програмою комплексних змагань «Спартакіада-2017» взяли участь 64 спортсмени з 12 команд колективів фізичної культури організації.

Спортсмени від харківських військових частин Національної гвардії також взяли участь у змаганнях. Високі результати показали виступаючі гвардійці військової частини 3017 Національної гвардії України у кожній ваговій категорії. В особистому заліку сильніше суперників виявилися: молодший сержант Леонід Рудика переміг у ваговій категорії до 63 кг, старший солдат Андрій Васильєв - у ваговій категорії до 68 кг., старшина Андрій Стіпурський - у ваговій категорії до 85 кг, старший лейтенант Михайло Сниткін - у ваговій категорії до 95 кг.

На другу сходинку п'єдесталу пошани у ваговій категорії до 78 кг піднявся нацгвардієць старший лейтенант Максим Дикань.

В командному заліку військова частина 3017 посіла почесне ІІ місце, а військова частина 3005 - ІІІ місце.

Вітаємо переможців та призерів і бажаємо їм нових перемог!