Вівторок, 19 Червень, 2018 - 07:40

Поділитися

20 Бер 2017

Харків долучився до гвардійських флешмобів

По Україні прокотилася хвиля флешмобів від Національної гвардії України. Харків не став винятком.

Спочатку відбувся флешмоб «22 Pushup Challenge» від військових частин Східного ОТО, керівництва і курсантів Національної академії НГУ, де офіцери, курсанти та солдати виконали 22 віджимання для підтримки воїнів антитерористичної операції з посттравматичним синдромом.

 

Потім естафету прийняв оркестр частини 3017 Нацгвардії України. У центральному парку Харкова хлопці влаштували невелике шоу, яке змогли побачити багато відвідувачів.

 

"Цей флешмоб проводиться для популяризації Нацгвардії, щоб люди знали, хто оберігає незалежність нашої країни. Першим виступив наш військовий оркестр, якому тільки два роки. Молодий, перспективний колектив, кожен музикант професіонал своєї справи, – розповів учасник флешмобу, старшина оркестру Андрій Панкратов.

 

Під музичний акомпанемент бійці виконали пісню "Край, мій рідний край".

 

"У країні дуже непроста ситуація, і тому ми влаштовуємо такі заходи. Наша місія – залучати людей до служби в лавах Нацгвардії. Щоб молодь не боялася до нас приходити на строкову службу через чутки, що вони можуть потрапити в АТО. Служба у нас йде добре, відносини у всіх дружні, офіцери нас не лише навчають, але й поважають», – висловив свою думку солдат строкової служби Вадим Верецун.

 

Хлопці зізнаються, що дружня атмосфера в частині склалася ще й тому, що у гвардійці не беруть тих, хто не бажає проходити службу, або боїться її. Кажуть, що пишаються собою, адже їм пощастило – офіцери НГУ відібрали саме їх серед багатьох юнаків у військоматах.

 

Для харків’ян така акція гвардійців стала приємною несподіванкою, адже над парком було чути тільки впевнені та сильні голоси хлопців.

 

Усі присутні з гордістю спостерігали за гвардійцями.

 

Гвардійці не збираються зупинятися на досягнутому, і, звичайно, закликають інші міста України приєднатись до популяризації строкової та контрактної служби в НГУ.

Група інформації і комунікації

Данила Піскун, Тетяна Дудник