Неділя, 5 Липня, 2020 - 12:22
19 Травень 2015

Харчування у полі забезпечить «Варя»

Тривають заходи по вдосконаленню та поліпшенню побутових умов військовослужбовців Національної гвардії України в зоні АТО.

 

Харчування гвардійців на віддалених опорних пунктах на передовій тепер буде забезпечуватися завдяки сучасним польовим кухням, розрахованим на невеликі окремі підрозділи.

 

Заразом таке портативне обладнання здатне забезпечити повноцінною гарячою їжею цілий взвод бійців. Тут є окремі баки для приготування перших та других страв, ще і чайник гріється одночасно.

 

Заступник командира об’єднаного угрупування Національної гвардії з тилу полковник Володимир Мельник відзначає, що нове обладнання не тільки сприятиме покращенню побутових умов гвардійців, але і значним чином вплине на мобільність підрозділів: «Сьогодні військовослужбовці забезпечені всім необхідним для виконання покладених на гвардію завдань. Новітнє обладнання, що надходить, здебільшого спрямоване на те, щоб повністю забезпечити автономне виконання бойових завдань в польових умовах підрозділами, розміром до взводу включно».

 

Всього гвардійці отримали 30 таких агрегатів. Бійці називають нові кухні «Варями», відношення до нового обладнання тут, як до повноцінних бойових подруг: вони завжди чисті та доглянуті. Кухар у польових умовах — персона чи не найважливіша, товариші покладають на нього неабиякі надії та сподівання. Тож і відповідальність величезна.

 

«До «Варі» ставлюся майже, як до коханої, - жартує куховар Дмитро. - Я особисто вважаю, що готувати завжди треба з любов’ю, тоді і страви виходять смачні та корисні».

 

І дійсно, польова каша — це щось зовсім особливе, такого в їдальні, чи ресторані ніколи не скоштуєш, рекомендуємо.

 

ГЗГ та ЗМІ Південного ОТО