Четвер, 4 Червня, 2020 - 08:27
11 Жов 2019

Гвардійський «Ягуар» став срібним призером у змаганнях за Кубок Героїв АТО

 

Сьогодні на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського завершилися фінальні поєдинки п'ятого сезону Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО за Кубок Героїв АТО напередодні Дня Захисника України.

 

У фінальному матчі зійшлися ФК «Ягуар НГУ» (Калинівка, Вінницька обл.) та ФК «SB Team ЦУ СБУ» (Київ).

 

Гравці своєю грою подарували вболівальникам купу емоцій, а головне – велику кількість чудових голів. Основний час матчу завершився «нічиєю», тому для визначення переможця була проведена серія післяматчевих пенальті, у якій київська команда здобула перемогу з рахунком 7:5.

 

Після завершення фінального поєдинку відбулася урочиста церемонія нагородження.

 

«П’ятий рік поспіль проходять ці змагання. Про значення кубку АТО говорять очі воїнів. Це колосальна історична подія. Для бійців – це найголовніша подія року у спортивному житті. Хочу подякувати київському «Динамо» за підтримку та за те, що ми маємо можливість п’ять років поспіль на найкращих майданчиках України проводити ці змагання, які є історичними і визначальними для наших захисників», – зазначив президент Федерації футболу учасників АТО Руслан Руденко.

 

Нагадаємо, що завдяки Лізі учасників АТО тисячі учасників бойових дій займаються футболом, проходять спортивну реабілітацію, беруть участь у всеукраїнських спортивних змаганнях. На сьогодні понад 3 тисячі бійців з  березня по жовтень щотижня проводять матчі у 42 містах і 24 найкращі команди (з 88) взяли участь у змаганнях за Кубок Героїв АТО.

 

Прес-служба НГУ

фото Віктора Петриченка