Понеділок, 18 Червень, 2018 - 04:37

Поділитися

11 Січ 2017

Гвардійський оркестр у Харкові виступить на фестивалі вертепів

 

13-14 січня в Харкові пройде масштабна святкова феєрія Вертеп-фест 2017, ініціатором якої виступив БО «Благодійний фонд «Харків з тобою». Протягом двох днів на різних майданчиках виступлять аматорські та фольклорні театри, хореографічні та музичні колективи, виконавці щедрівок і колядок. Подібного фестивалю в Харкові ще не було.

 

Однією з несподіваних знахідок фестивалю стане виступ військового духового оркестру 5 Слобожанської бригади Національної гвардії України. В репертуарі духового оркестру, який існує з 1947 року, є не тільки браві військові марші, а й класичні, естрадні та українські народні твори.

 

«Ми вирішили показати, що музиканти не тільки вміють грати на духових інструментах, а й готові до нетрадиційних для оркестрових колективів виступів», - розповідає заступник командира військової частини 3005 по роботі з особовим складом полковник Олександр Росляков. – «Три роки тому з ініціативи диригента оркестру Володимира Столярова напередодні Різдва наш вертеп став об'їжджати підрозділи бригади в Харкові і області, щоб привітати зі святом всіх військовослужбовців строкової та контрактної служби, а також членів їх сімей. Виступи вертепу піднімають настрій, і це дуже важливо, особливо якщо врахувати, що контрактні військовослужбовці з перших днів військового конфлікту в Донбасі виконують службово-бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції».

 

«Напередодні грандіозного фестивалю музиканти військового оркестру хвилюються: їм вперше доведеться показати свою майстерність в міському масштабі. Але оркестранти дуже хочуть поділитися своєю творчістю з харків'янами», - зазначив полковник Олександр Росляков.

 

Група інформації і комунікації Східного ОТО