Субота, 4 Липня, 2020 - 18:29
29 Чер 2020

Гвардійська молодь про свій вибір та враження від служби в НГУ (Відео)

В лавах Національної гвардії України проходять службу за контрактом хлопці та дівчата. Це люди, які попри свій молодий вік вже сформували чітку громадянську позицію та зробили вибір на користь захисту держави. Вони мають різні ступені військових звань і багато хто постійно підвищує свій професійний рівень у відомчих навчальних центрах.

 

Один з наших героїв - Олег Корнійченко. Він служить в одеській бригаді, яка спеціалізується на забезпеченні громадського порядку. Гвардієць починав зі строкової служби, а зараз вже будучи на контракті, має звання сержанта, адже він зробив свій вибір та пройшов не один курс спеціальних навчань для бійців НГУ.

 

«Мною пишаються батьки і я сам відчуваю, що рухаюсь у вірному напрямку. Мене влаштовує графік службового навантаження та специфіка діяльності підрозділу, - розповідає Олег. - Знання отримані під час служби допомогли мені в знайомстві з коханою дівчиною. Я допоміг їй вирішити конфлікт з невідомим чоловіком. Так ми і почали зустрічатися».

 

Другий наш герой - Богдан Щербатюк, він служить у військовій частині 3014, що дислокується в місті Одеса та виконує завдання з конвоювання, екстрадиції та охорони підсудних. Гвардієць розповідає, що з дитинства бажав пов'язати життя з військовою справою, а досягнувши певного віку вирішив піти до лав НГУ.

 

«Я обрав Нацгвардію, оскільки її діяльність не тільки корисна для держави та громадян, а й цікава за своєю специфікою, - зазначає Богдан. - Якщо ти маєш розуміння - що саме ти робиш, якщо не лінуєшся вчитися, тоді завжди досягаєш цілі та робиш свою справу відмінно. Це моє кредо, яке допомагає у житті».

 

Більше про наших героїв ви можете дізнатися подивившись відео…

 

Група інформації і комунікації Південного ОТО