П'ятниця, 3 Квітня, 2020 - 08:14
22 Гру 2018

Гвардійки вперше забезпечили громадський порядок на відкритті Вінницької новорічної ялинки

Під час церемонії відкриття новорічної ялинки в центральному парку культури і відпочинку міста Вінниці, військовослужбовці - жінки та бійці Калинівського полку Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України приступили до практичного стажування з охорони громадського порядку.

 

Дівчата нещодавно поповнили лави Національної гвардії України. Всі вони пройшли відповідне навчання. Практичне стажування дає змогу всім гвардійцям ознайомитися з особливостями та порядком забезпечення громадського порядку, дає досвід оперативно реагувати на всі непередбачувані ситуації. 

 

«Опановувати специфіку патрульної служби було не легко, - говорить солдат Галина Мацько, - ми вивчали основи адміністративного і кримінального права, права та обов’язки патрульного, порядок застосування прийомів рукопашного бою та спеціальних засобів. По закінченню підготовки складали відповідні заліки».

 

Для підтримання безпеки під час проведення церемонії відкриття Новорічної ялинки було залучено понад вісімдесят нацгвардійців, серед яких 5 жінок – військовослужбовців, які забезпечували спокій громадян.

 

«Було дуже цікаво забезпечувати правопорядок в цей святковий час. Такий досвід вперше у моєму житті. Відчуваєш велику відповідальність перед громадянами. Але ми справились», - поділилась своїми враженнями солдат Катерина Радчук.

 

Відкриття ялинки продовжилось яскравим концертом та виступами різних виконавців.

 

Капітан Микола Коваль