П'ятниця, 14 Грудень, 2018 - 09:47

Поділитися

08 Лют 2018

Гвардієць своєю музикою піднімає бойовий дух побратимів у зоні АТО

Військовослужбовець 5-ої Слобожанської бригади Національної гвардії України Анатолій Рудницький у вільний від чергувань час піднімає бойовий дух побратимів своєю музикою та піснями.

 

Професійний музикант, 26-річний Анатолій, до Нацгвардії прийшов позаторік. Рік відслужив на строковій службі. Потому підписав контракт. На передову з собою взяв не лише зброю, а й свій улюблений музичний інструмент – баян. Тепер він з автоматом і музикою обороняє країну від ворога в зоні АТО.

 

У рамках спецпроекту «Коли гармати мовчать»  журналісти «5 каналу» зняли сюжет про гвардійця-музиканта.

 

«Я за власною волею пішов! Був призваний на строкову службу. Потім сподобалося служити і вирішив пов'язати своє життя з армією. З Національною гвардією точніше», – розповів Анатолій Рудницький.

 

Окрім автомата, який йому видала держава, Анатолій на службу привіз свій баян. Він зізнається, що для нього музика – частина життя. Тільки-но до рук бере музичний інструмент, побратими починають робити замовлення.

Крім свого підрозділу, Анатолій тішить і побратимів, які служать неподалік. До них він їде у вільний від чергувань час.

 

«Ось ця вся буденність відходить на другий план. З'являється якийсь затишок! Якось навіть по-сімейному», – зазначив військовослужбовець Нацгвардії Олександр Прудніков.

 

"По два-три місяці перебувати ось тут – це впливає на морально-психологічний стан кожного військовослужбовця. Тому такі люди потрібні у війську", – додав інший гвардієць Ігор Привалов.

 

Але баян, це не єдиний музичний інструмент, яким володіє Анатолій Рудницький.

 

«Баян був завжди зі мною і у цивільному житті – це мій улюблений інструмент. Але взагалі я граю на багатьох інструментах», – розповів він.

 

За рік служби армія все ж змінила професійного музиканта, його характер.

 

«Я став більш серйозним і більш відповідальним. Якщо я раніше не замислювався про майбутнє, то зараз я дивлюся вперед. Прагну, щоб і в моїй родині все було добре», – зізнався Рудницький.

 

Вдома на Анатолія чекають батьки і кохана дівчина. Для неї у гвардійця-музиканта окремий репертуар.

 

День перемоги над окупантом Анатолій прагне зустріти на кордоні з Росією, співаючи разом із побратимами. Лише потім, каже, подумає про професійну творчість.

 

За матеріалами «5 каналу» та Групи інформації і комунікації Східного ОТО