Неділя, 5 Липня, 2020 - 13:20
19 Травень 2015

Гвардійцям Дніпропетровського конвойного батальйону вручили бойову зброю

“Бойова служба – наше головне завдання ” – ці слова стали життєвим кредо для багатьох військовослужбовців, що проходять військову службу у Дніпропетровському конвойному батальйоні Національної гвардії України.

Військовий обов’язок на вірність народу України виконують хлопці з усіх куточків нашої держави, які за час служби виховують в собі риси справжніх чоловіків, а допомагають їм в цьому офіцери-професіонали.

 

В житті молодих воїнів сталася визначна подія – вручення бойової зброї молодому поповненню. Тепер особовий склад частини збільшився на 87 осіб. Святкове вручення зброї молодому поповненню проходило на стройовому плацу військової частини.

 

Розпочався мітинг привітальним словом тимчасово виконуючого обов’язки командира частини майора Михайла Пилипенка: «Національна гвардія України, в тому числі і наша частина, виконують службово-бойові завдання з бойовою зброєю. Національна гвардія України славиться сильними традиціями. В житті військовослужбовців буде багато ритуалів і вручення зброї – одна з перших і самих важливих подій, яка залишиться в пам’яті назавжди. Вірність Присязі, важливість вручення зброї, пильність при її зберіганні, і саме головне вміння її застосовувати. Законність, чесність,  хоробрість – ось ваша головна зброя».

 

Отримавши теоретичні знання та здавши нормативи, молоді бійці набувають те, з чим будуть нерозлучні на протязі всієї служби. І хоча всі вони готові застосувати зброю для захисту своєї Батьківщини, вони сподіваються на те, що застосовувати її за призначенням не прийдеться.

 

Наприкінці даного заходу командир закликав військовослужбовців чесно відноситися до військової служби і виказав впевненість, що військова служба стане для юнаків значимим періодом життя, який дозволить збагнути всю відповідальність за долю рідної землі.

 

ст. лейтенант Ксенія Бочарова, фото автора