Субота, 11 Липня, 2020 - 16:57
12 Чер 2019

Гвардійці зі Львова пробігли "четвірку" на Lviv half Marathon

 

У Львові вчетверте стартував міжнародний півмарафон «4th Molokiya Lviv Half Marathon». У рамках проекту Run Ukraine подібні забіги влаштовують у багатьох містах нашої країни і доєднатись може кожен охочий. У самому Львові такий марафон відбувається вже вчетверте і участь щороку беруть кілька тисяч охочих. Цьогоріч бігло понад 3,5 тисяч людей та спортсменів з усієї України та із-за кордону.

 

Серед них і сім нацгвардійців Західного оперативно-теритріального об`єднання Національної гвардії України.

 

Забіг відбувався на три дистанції, 4,2 км, 10 км та 21 та окремі забіги для дітей. У числі тих, хто вперше брав участь у біговому марафоні був і строковик солдат Володимир Прокопович.

 

Володимир нещодавно поповнив ряди Нацгвардії. Хлопець постійно займався спортом до служби в армії, але продовжує тренування і зараз. На дистанції в 4.2 км з понад 300 бігунів хлопець добіг двадцятим.

 

Розповідає: «Просто скажені відчуття. Я біг, поруч біжить ще нереальна кількість людей, на узбіччі багато вболівальників, і це дуже підбадьорює, - розповідає Володимир. – Я вперше біжу на марафоні, але тепер точно не востаннє. Буду готуватись до наступного року, хочу потрапити в десятку кращих».

 

Окрім самих львів’ян до бігу доєднались й охочі з інших міст та країн. Зокрема було кілька сотень спортсменів із Польщі, Білорусії та Молдови. Найстаршій спортсменці – 82 роки. Ті, хто біжить вже не вперше, запевняють, що якщо починаєш бігати, зупинитись вже важко.

 

Учасник марафону інструктор з фізичної підготовки та спорту старший солдат Ігор Кертуцький з військової частини 4114:  «Організатори, як завжди, постаралися на славу. Залучили безліч спонсорів, а ще приємно бігти вулицями Львова, отримуючи підтримку як від волонтерів, так і звичайних пересічних мешканців міста, які підтримують на кожному метрі маршруту».

 

Особливі нагороди отримали усі фінішери дистанції 21 км – медалі з оновленим дизайном, який базується на символіці міста. Основним мотивом естафетних медалей став національний орнамент вишиванки, де усі чотири медалі складаються в довгий візерунок, що дозволяє побачити один цілісний малюнок.

 

Пресофіцер Аліна Новікова,

Фото Олега Бажанського