Субота, 19 Жовтень, 2019 - 15:14
09 Лип 2019

Гвардійці забезпечили громадський порядок під час візиту Президента України до Одеси

7 липня 2019 року військовослужбовці військової частини 3012 Національної гвардії України забезпечили охорону громадського порядку та безпеки під час візиту Президента України Володимира Зеленського на святкові заходи присвячені Дню Військово-Морських Сил України.

 

Служба була організована одразу в двох місцях: в Одеському аеропорту, куди прибув Президент, і на морському вокзалі, безпосередньо під час проведення урочистих заходів.

 

«Враховуючи приїзд першої особи держави та велике масове скупчення громадян, потрібно бути надзвичайно пильними та не допустити жодних порушень громадського порядку, провокацій чи протиправних дій», - зазначив під час інструктажу заступник командира військової частини 3012 із громадської безпеки полковник Володимир Шершеньков.

 

Після завершення святкових заходів, гвардійці мали можливість поспілкуватись та обмінятись досвідом із військовослужбовцями британського флоту, що прибули до нашої держави в рамках проведення міжнародних спільних навчань «See Breeze - 2019».

 

«Спільну мову з нашими іноземними колегами ми знайшли досить швидко – розповідає лейтенант Дмитро Данилов. – Українці чи британці – усі ми працюємо задля забезпечення миру та спокою у наших країнах і це дуже зближує».

 

 

Іван Сотников