Вівторок, 2 Червня, 2020 - 12:07
01 Жов 2019

Гвардійці забезпечують порядок у зоні відчуження Чорнобильської АЕС (ВІДЕО)

 

З початку літа гвардійці Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка разом з працівниками Національної поліції пильнували за порядком у зоні відчуження Чорнобильської АЕС. Впродовж чотирьох місяців правоохоронці затримували сталкерів, збирачів металобрухту, грибів та ягід, які при цьому порушували вимоги чинного законодавства.

 

«Охорона громадського порядку у зоні відчуження  особливо у літній період – має велике значення, адже саме в цей проміжок часу гвардійці спільно з поліцейськими затримують збирачів ягід та металобрухту.  Якби ми не брали під охорону цю територію, ризик придбати на ринках Київщини радіаційно забруднену продукцію був набагато  більшим», - розповів заступник командира бригади з громадської безпеки полковник Ігор Мазур.

 

Загалом за правопорядком у Чорнобильській зоні слідкувало майже сім тисяч гвардійців. За цей період було вилучено 20 кілограмів грибів,  майже 75 кілограмів ягід та 500 кілограмів металобрухту. Окрім цього, правоохоронці затримали за підозрою вчинення кримінального правопорушення 11 осіб, а на 56 громадян було складено адміністративні протоколи.

 

ГІК вч 3027,

фото та відео Романа Герасіменка та Віктора Петриченка