Субота, 23 Лютий, 2019 - 19:09

Поділитися

02 Лют 2017

Гвардійці з волонтерами допомагають у частковій евакуації мешканців Авдіївки

 

Вже не перший день громадяни населеного пункту Авдіївка потребують всебічної допомоги у зв’язку зі складною обстановкою. Тим, хто за власним бажанням вирішив залишити небезпечний район надають допомогу гвардійці.

 

Особовий склад угрупування НГУ «Д»  долучився до часткової евакуації населення старого району м. Авдіївка (промзони), який наближений безпосередньо до лінії розмежування з противником. За допомогою до гвардійців звернулися як самі постраждалі в наслідок обстрілів люди, так і волонтери.

 

Попередньо планувалось евакуювати близько 20 осіб, серед яких були літні люди, інваліди і батьки із немовлятами. Фактично ж силами гвардійців було евакуйовано 11 осіб.

 

«Я дуже вдячна Вам, навіть не знаю, що я без Вас робила б, самій туди їхати боязко та ні на чім, а людям потрібна допомога сьогодні  як морально-психологічна, так матеріальна і побутова. Ви робите благе діло, хай Бог Вам помагає», − подякувала нацгвардійцям волонтер Олена.

 

Мешканців промзони було доставлено в безпечний район міста, де були розгорнуті пункти обігріву та харчування, і громадяни мали змогу поїсти, погрітися та зарядити мобільні пристрої. Також місцеві мали можливість виїхати до безпечних міст Донеччини на автобусах, які були надані військово-цивільною адміністрацією.

 

Група інформації ті комунікації Східного ОТО