Середа, 3 Червня, 2020 - 20:37
04 Сер 2015

Гвардійці відвідали унікальний еко-парк

Військовослужбовці харківської оперативної бригади та члени їх сімей відвідали унікальний зоопарк «FeldmanEcoPark», що знаходиться за межами міста Харків.

 

На території еко-парку проживає безліч тварин та птахів, а також знаходяться великий дитячий майданчик, канатне містечко і виставка ретроавтомобілів.

 

«Неабияка перевага нашого зоопарку в порівнянні з державним полягає в безкоштовному відвідуванні бажаючих», - зазначила екскурсовод Марина.

 

«Найбільш популярні в зоопарку вольєри з хижаками, в яких проживають тигри, леви, рисі, пуми та леопарди. Також велику зацікавленість викликають вовки, яких у нас декілька видів. А за шимпанзе можна спостерігати до безкінечності! Мавпи, єноти, лами, олені, ціле стадо коней різних порід та інша живність не відпускають відвідувачів. Особливо багато птахів - папуги, голуби, фазани та павичі. Загалом більше 120 різновидів пернатих», - розповіла Марина.

 

Привернули увагу папуги жовто-синього забарвлення, які не залишили гвардійців байдужими та дали можливість сфотографуватись з ними.

 

«В моєму місті також є зоопарк, але такої кількості рідкісних особин немає. А тварини виглядають і поводять себе наче в природному середовищі. Залюбки приїду сюди ще не раз!», - поділився враженнями Іван Тихенький із Чернівців.

солдат Ольга Чиканова, фото автора