Середа, 8 Липня, 2020 - 17:57
11 Лют 2019

Гвардійці в ООС знищили бронетехніку противника: відео з мережі

 

Бойовий підрозділ Національної гвардії України виконує завдання на Північному напрямку у складі операції Об’єднаних сил. Під час розвідувального польоту безпілотного літального апарату (БПЛА) було виявлено місце дислокації бойової техніки ворога. Після чого підрозділ Нацгвардії зі складу ООС зміг знищити бойову броньовану машину противника.

 

Про той день та знищення військової техніки противника нам розповів командир розрахунку станкового протитанкового гранатомета (СПГ) з позивним «Шторм».

 

«Противник постійно проявляє активність по всій лінії фронту нашої ділянки, але ми їх швидко гасимо. Нашим завданням було знайти бронегрупи. Підрозділ БПЛА відразу передав нам інформацію і ми приготувалися до бою. У той день іпогода зіграла на руку, і розрахунки були проведені точно та швидко. Відстань до цілі була близько двох кілометрів. Ми працювали не по позиціях, а по техніці, яку вони могли залучити проти нас, і ми її знищили. Я думаю вони почали панікувати після такої несподіванки, тому що бойова машина - не солдат в окопі», - розповідає «Шторм», командир розрахунку СПГ.

 

Також ділиться враженнями командир та говорить, що після успішного бою відчуття кожного разу різні: «одна справа коли ти працюєш з живою силою, а інше коли по техніці, яка стоїть у тилу ворога. Коли з’явилася інформація про те, що ціль вражена, всередині відчуття можна порівняти з першим стрибком з моста зі страховкою».

 

Гвардія продовжує бути однією зі складових сил оборони України, які стоять на захисті українського народу, незалежності та цілісності України.

 

Після цього випадку заступник командувача ООС з питань застосування сил та засобів НГУ генерал-лейтенант Володимир Пеньков під час зустрічі з особовим складом подякував гвардійцям за службу та нагородив відзнаками. «Ми виконали завдання! Ось це головне», – наостанок каже український захисник.

 

 

Ми пишаємося нашими героями!

Слава Україні! Героям слава!

Прес-служба угруповання НГУ ОС