Неділя, 12 Липня, 2020 - 15:44
10 Лип 2015

Гвардійці у Маріуполі допомогли організувати свято для дітей

 

 

У Маріуполі на базі міського Центру позашкільної роботи відбувся військово-спортивний вишкіл «Рухливі діти – майбутнє  суспільства». На запрошення організаторів заходу у ньому прийняли участь бійці Національної гвардії України.

 

На мікрорайоні «Західний» міста Маріуполя чути дитячий гомін та сміх — тут вихованці місцевих шкіл та центрів дитячої творчості змагаються у спритності та кмітливості. Ідея заходу під гаслом «Рухливі діти – майбутнє  суспільства» народилася в організаторів сама собою, адже саме цього часто не вистачає сучасному молодому поколінню.

 

Вишкіл розпочали урочистою лінійкою, присвяченій вшануванню героїв — воїнів, що обороняють рідну країну на фронті. До уваги присутніх відкрита оформлена спільними зусиллями дітей і педагогів національно-патріотична виставка "Герої нашого часу". На ній представлені фото, друкований матеріал з газет, знімки героїв нашого часу, дитячі малюнки і плакати.

 

На захід запрошені і захисники Маріуполя — воїни Національної гвардії та Збройних сил України. Гвардійці прибули не з пустими руками — демонстрували малечі зброю, із якою боронять Вітчизну. Діти із цікавістю спостерігали за розбиранням та збиранням автоматів і пістолетів, активно приймаючи у цьому участь.

 

На різних станціях малеча долала перешкоди та приймала участь у різноманітних естафетах. До вподоби дітям було вивчати основи туризму разом із інструктором «Школи туризму», куди запросили на літнє навчання  всіх бажаючих.

 

На станції "Творча майстерня" дітям запропонували малювати крейдою на асфальті. Результатом дитячої творчості стала велика картина з окремих малюнків "Діти Маріуполя - за мир!". Мабуть, це говорить про прагнення всіх українців найбільш красномовно.

 

По завершенню заходу діти вручили захисникам Вітчизни подарунки та обереги, зроблені своїми руками. Після цього юні маріупольці з задоволенням поспілкувалася з військовими та запросили їх на майбутні заходи.

 

ГЗГ та ЗМІ Південного ОТО