П'ятниця, 13 Грудень, 2019 - 08:38
01 Лис 2019

Гвардійці-спортсмени стали срібними призерами на міжнародних змаганнях

З 18 по 27 жовтня поточного року столиця Румунії - Бухарест, приймала континентальну першість з важкої атлетики серед юніорів та молоді до 23 років з важкої атлетики. Вдалим став виступ для фахівця спортивного клубу спортсмена інструктора групи з олімпійських видів спорту Кирила Пирогова. Кирило виборов 1 місце у ривку, 2 місце у сумі двоборства у ваговій категорії 102 кг.

У столиці Об'єднаних Арабських Еміратів Абу-Дабі пройшов міжнародний турнір серії Grand Slam по дзюдо. В останній день змагань срібну медаль виграв спортсмен-інструктор спортивного клубу Національної гвардії України солдат Яків Хаммо. 25-річний нацгвардієць посів друге місце у ваговій категорії понад 100 кг. У півфіналі Яків переміг срібного призера чемпіонату світу азербайджанця грузинського походження Ушангі Кокаурі, а в фіналі поступився призеру чемпіонатів світу та Європи Рою Майеру з Голландії.