П'ятниця, 19 Жовтень, 2018 - 10:53

Поділитися

11 Січ 2018

Гвардійці Слобожанської бригади затримали крадія

10 січня під час патрулювання території Немишлянського району міста Харкова військовослужбовці військової частини 3005 разом зі співробітником Національної поліції затримали чоловіка, що  випалював мідь із кабелю.

 

Гвардійці – солдати строкової служби Георгій Семихат та Ярослав Веденьйов. Хлопцям по 25 та 20 років відповідно. Георгій не вперше бере участь у затриманні правопорушників, для Ярослава – це лише 3 вихід у місто в складі патрульної групи.

 

«Ми йшли за маршрутом по вулиці Пожарського і помітили чоловіка біля розпаленого багаття. Підійшовши ближче побачили, що він випалював мідь з кабелів. Далі виявилося, що ці кабелі він поцупив з підземної мережі», - розповідає солдат Георгій Семихат.

 

«Під час затримання порушника завжди думаєш про особисту безпеку та безпеку свого напарника», - додає солдат Ярослав Веденьйов.

 

Спільний патруль доставив 37-річного чоловіка у відділок поліції. Затриманому громадянину оголошено підозру у скоєнні злочину, передбаченого ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.

 

Діана Краснікова