Вівторок, 19 Червень, 2018 - 07:35

Поділитися

11 Січ 2017

Гвардійці розчистили селище від снігових завалів

 

Потужний снігопад пройшов південним областями України. Не обійшов він і військове містечко 3 Батальйону оперативного призначення військової частини 3012 Національної Гвардії України, яке розташовано в селищі Жеребкове, Ананьївського району Одеської області.

 

Снігопад - це стихія! Військові не лишились в стороні і вирішили, що їх прямий обов’язок звільнити селище від снігу.  

 

Одже, розділившись  на добровольчі групи, кожен обрав свою територію. Особливу увагу приділяли центральним дорогам і тротуарам селища.

 

Прибирали з ентузіазмом і радістю. Інвентарю вистачило всім бажаючим, а їх було не мало і вже через кілька годин виснажливої праці, основні шляхи військового містечка були розчищені. Ще через кілька годин були розчищені території дитячого садочка і центрального перехрестя доріг. Мешканці містечка оцінили зусилля бійців, щиро дякували  бійців за ліквідування наслідків  природного буйства.

 

- Ми залюбки вийшли сьогодні на вулиці нашого селища, адже комунальні служби не можуть впоратися із такою кількістю снігу. І дивлячись на реакцію мешканців ми розуміємо, що наша праця не була марною, - прокоментував солдат строкової служби Антон Домоцький.

 

старший лейтенант Андрій Лукіянчук